Jautājumi

Vai NAUDAS IZMAKSAS pakalpojums ir pieejams arī ārzemēs? Nē. Latvijā izdotām kartēm pakalpojums ir pieejams tikai Latvijā.

Vai pakalpojums NAUDAS IZMAKSA ir drošs? Jā, drošs, jo darījums var tikt apstiprināts tikai ar PIN kodu.

Cik man maksās NAUDAS IZMAKSAS pakalpojums? Pakalpojuma izmaksu nosaka Tavas kartes izdevējbanka! Darījuma komisijas maksa ir tāda pati, kā izņemot naudu kartes izdevējbankas bankomātos.

Cik lielu summu var izņemt? Vienā reizē var izņemt no 1 centa līdz 100 eiro.

Vai var izņemt mazāk par 5 eiro? Kādus naudas nominālus var izņemt? Jā, var izņemt arī mazāk par 5 eiro. Naudas izmaksu saņem tādos nominālos, kādi ir pieejami tirdzniecības vietas kasē.

Kāda ir minimālā pirkuma summa, lai varētu izmantot pakalpojumu NAUDAS IZMAKSA? Pirkuma apmaksa jāveic ar bankas maksājumu karti, taču pirkuma minimālā summa nav noteikta.

Kurā brīdī man jāsaka pārdevējam, ka gribu izņemt arī skaidru naudu? Tirgotājs to jautās pēc pirkuma summas ievades.

Vai ar savu karti es varu izņemt naudu tikai tur, kur ir tās pašas bankas POS termināls, kura man izdevusi karti, vai arī jebkurā vietā, kur ir šī zīme NAUDAS IZMAKSA? Naudas izmaksas pakalpojums ir pieejams jebkurā vietā, kurā ir zīme NAUDAS IZMAKSA neatkarīgi no tā, kādas bankas POS termināls atrodas tirdzniecības vietā.

Kā atpazīt tirdzniecības vietas, kur pieejams šis pakalpojums? Visās tirdzniecības vietās redzama norāde NAUDAS IZMAKSA.

Kurš var izmantot NAUDAS IZMAKSAS pakalpojumu? Pakalpojumu saviem karšu turētājiem piedāvā banka Citadele.

Vai ir iespējams izņemt naudu, ja uz kartes nav pietiekams konta atlikums? Tāpat kā bankomātā, arī izmantojot pakalpojumu NAUDAS IZMAKSA ir jābūt pietiekamam konta atlikumam lai veiktu operāciju.

Vai pārdevējs var arī atteikt skaidras naudas izsniegšanu, kaut veikalā ir norāde par NAUDAS IZMAKSU? Ja tirdzniecības vietā nav pietiekams skaidrās naudas atlikums lai veiktu NAUDAS IZMAKSU vai arī skaidrās naudas atlikums nebūs pietiekams pēc NAUDAS IZMAKSAS, pārdevējs var atteikt skaidras naudas izsniegšanu.

Kā tirgotājs var pieteikties pakalpojumam NAUDAS IZMAKSA? Pakalpojums NAUDAS IZMAKSA ir papildus pakalpojums pie maksājumu karšu pieņemšanas un par tā ieviešanu tirgotājam ir jāsazinās ar savu banku. Pakalpojumu saviem tirgotājiem piedāvā banka Citadele.